Domov / Novice / SLABA DRUGA TRETJINA ODNESLA UGODEN REZULTAT V POLANSKI DOLINI

SLABA DRUGA TRETJINA ODNESLA UGODEN REZULTAT V POLANSKI DOLINI

4.12.2016 zaostala tekma 2. kola 1. ŽSFL ML

FBK POLANSKA BANDA : FBC THUNDER ENOS JESENICE

8 : 7 ( 1 : 4 , 5 : 2 , 2 : 1 )

Postava FBC Thunder Jesenice:

31 Špela Globočnik (G), 93 Maša Ahačič (G),10 Katja Mrak (C), 17 Nataša Pagon, 22 Irena Kraner, 11 Nadja Kosič, 8 Mirjam Rupnik, 9 Katjuša Rozman, 16 Nives Bergant, 25 Tjaša Kosič

Goli + podaje:  NATAŠA PAGON (1+1), NADJA KOSIČ (1+0), MIRJAM RUPNIK (1+0), KATJUŠA ROZMAN (2+1), IRENA KRANER (2+1), ŠPELA GLOBOČNIK (0+1)

V Polanski dolini smo v tekmi s podprvakinjami  iz leta 2015 kljub prejetemu golu v prvi minuti tekme nadaljevali odločno v napadu in skoncentrirano v obrambi. Prvo tretjino smo tako zaključili v svojo korist s kar tremi goli razlike. V drugi tretjini je koncentracija v obrambi popustila in dekleta nasportne ekipe so rezultat izenačila na 6:6.  V začetku zadnje tretjine so nasprotnice dosegle še dva gola in do zadnje minute smo lovili priključek rezultatu in ga 40 sekund pred koncem dosegli s sedmim golom. V nadaljevanju tekme smo v želji po izenačenju vratarko zamenjali s četrto igralko a do željene točke nam ni uspelo priti.

Kljub porazu so punce pokazale zelo dobro igro, bo pa potrebno več treninga nameniti obrambi.

Vratarka Špela Globočnik je v 15 minuti z odlično podajo poskrbela za 4 gol, ki ga je dosegla Katjuša Rozman INNNNNNN v 36 minuti zadnje tretjine OBRANILA kazenski strel.