Domov / Novice / BREZ ZMAGOVALCA NA ”HOKEJSKEM” DERBIJU

FBC THUNDER ENOS JESENICE : FBK OLIMPIJA

Postava FBC Thunder Jesenice:

93 Maša Ahačič (G), 10 Katja Mrak (C), 22 Irena Kraner, 3 Patricija Usnik, 11 Nadja Kosič, 8 Mirjam Rupnik, 9 Katjuša Rozman, 16 Nives Bergant, 25 Tjaša Kosič, 21 Maruša Tomšič, 13 Tjaša Mahkovec

Goli + podaje: PATRICIJA USNIK (1+1), KATJUŠA ROZMAN (1+0), TJAŠA KOSIČ (1+0), IRENA KRANER (1+0), NADJA KOSIČ (0+1), MIRJAM RUPNIK (0+1)

BREZ ZMAGOVALCA NA ⃰ HOKEJSKEM ⃰ DERBIJU

Začetek tekme se je za punce FBC Thunder začel sanjsko saj so po dveh lepih izvedenih akcijah povedle za dva gola. V nadaljevanju so se napadi Olimpije stopnjevali in napake v obrambi so nas stale dveh zadetkov v mreži in izenačenja na 2 : 2, kar je bil tudi končni rezultat prve tretjine. V drugi in tretji tretjini gledalci niso videli veliko golov saj sta obe ekipi igrali boljšo obrambo, s pomočjo odličnih obramb obeh vratark ter zamujenih priložnosti v napadu pa je rezultat na koncu ostal izenačen.

Tekmo sta sodila Roland Brajić  in Zoran Andrič.

Puncam iz Ljubljane čestitke za prikazano igro.